Op. Dr. Şule KIRAY Kimdir?

2014 yılında İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi (ÜYTE)’nde Üremeye Yardımcı Tedavi Yöntemleri Eğitimini almıştır. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi (ÜYTE)’nde ünite sorumlusu olarak (2017-2019) çalışmıştır. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Yardımcı Doçent Dr. olarak (2018-2019) akademik görev yapmıştır.

T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı Hipno-terapisttir. Tıbbi Hipnoz Eğitimini, Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde tamamlamıştır.

Klinik Psikoloji Bilim Uzmanıdır. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimini, Yakın Doğu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Anabilim Dalında (2017-2019) tamamlamıştır.

Cinsel terapi ve Jine-seksoloji (Kadın cinselliği bilimi) ile ilgilenmektedir. Cinsel Tedaviler ve Cinsel Danışmanlık Eğitimi, Evlilik ve İlişki Terapisi Eğitimi Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) onaylıdır. Psikoterapi Eğitimini Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneğinden almıştır. Şema Terapi uygulayıcı eğitimini Şema Terapi Enstitüsünden almıştır. Pozitif Psikoterapi uygulayıcı eğitimi Wiesbaden Dünya Pozitif Psikoterapi Derneği onaylıdır.

Psikosomatik Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Başkanıdır.

Dr. Şule KIRAY tarafından kurulan Shera Kadın Cinsel Sağlığı Akademisi olarak öncelikli amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile çiftlerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda kadınların ruhsal gelişimne katkı sağlamaktır. 

Başa Dön
Open chat